Šī mājas lapa tika izveidota personiskai lietošanai, kā alternatīva bezmaksas blogiem, virtuālajām dienas grāmatām, attēlu glabātuvēm un citiem sociālajiem tīkliem. Resurs nesatur video un audio materiālus kuru izmantošana pārkāpj autortiesības.

Latvia

Šie noteikumi ir saistoši visiem šīs tīmekļa vietnes lietotājiem.
Tie ir izveidoti ar mērķi sakārtot komunikāciju lietotāju starpā.
Administrācija patur tiesības atteikt pieeju šai lapai personām, kuras pārkāpj noteikumus.
Turklāt administrācija patur tiesības mainīt šos noteikumus jebkurā laikā. Izmaiņas stājas spēkā to publicēšanas brīdī.

1.) Lūdzu, sekojiet līdzi lai lietotāja vārds, kuru esat izvēlējies ne atkārto jau esošo vai ne pārkāpj pieklājības un morāles normas (piemēram lietotāja vārdi Hitlers, Staļins, Pahans, Antikrists, Putins vai reliģiskus termiņus utt.). Lietotāja vārds nedrīkst saturēt reklāmas tekstus un rupjus vārdus.  Lietotāja vārdi nedrīkst būt līdzīgi administrācijas lietotāja vārdiem (Superadmins, supermodernators utt. ) lai netiktu maldināti lietotāji.
Konti ar tādiem lietotāja vārdiem tiks deaktivizēti bez brīdinājuma.

2.) Aizliegta jebkāda goda un cieņas aizskaršana. Saziņas laikā ir aizliegts paust jebkādas rupjības, draudus, personiskus apvainojumus un neķītras piezīmes (arī slēptā veidā) gan attiecībā uz juridiskām, gan konkrētām personām. Dalībniekiem ir javeic cieņas pilna savstarpēja komunikācija.
Aizliegts izrādīt rasu, nacionālo, politisko un reliģisko naidīgumu, veicināt terorismu, ekstrēmismu, narkotikas un citas tēmas, kuras nav savienojamas ar vispārpieņemtajām morāles un pieklājības normām.

3) Aizliegts nodarboties ar  nepatiesu ziņu rakstīšanu un isplatīšanu (spamu) . Aizliegts veidot tēmas ar nosaukumiem, kas īsi neizskaidro tās būtību “palīdziet”, “problēma” un tamlīdzīgi.
Ir aizliegts publicēt saites uz pretlikumīgiem wareza resursiem, sērijas numurus utt.
Aizliegts rakstīt reklāmas tekstus un komerciāla rakstura ziņojumus bez administrācijas tiešas atļaujas.
Aizliegts veikt uzņēmējdarbību ar resursa palīdzību.
Ir aizliegts izmantot resursu privāta rakstura ziņojumiem, kas adresēti konkrētam dalībniekam.

Ir aizliegts pārkāpt jebkurus Latvijas Republikas likumus.

Administrācija patur tiesības rediģēt un izdzēst lietotāja ziņojumus bez paskaidrojuma, ja šie ziņojumi neatbilst šīs tīmekļa vietnes pamatprasībām vai pārkāpj noteikumus.

 

Ir aizliegts atklāti apspriest un sūdzēties par administrācijas darbību.
Lietotājs kurš nepiekrīt administrācijas rīcībai, var izteikt savu neapmierinātību ar  E-pasta palīdzību personīgi
administrācijai.


.

Information

Šī mājas lapa bija iecerēta ka vieta, kurā es varētu ar citiem dalīties informācijā par savām mīļākām fantastikas filmām, seriāliem un grāmatām. Resurs nesatur video un audio materiālus kuru izmantošana pārkāpj autortiesības.

© Teodoro

Protected by Copyscape Top.Mail.Ru
Яндекс.Метрика