Svētdiena, 17 Maijs 2020 08:41

El hoyo / Platforma / Платформа

Uzrakstīja Teodoro
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

F

ilmas darbība notiek eksperimentālā cietumā, kas uzbūvēta daudzstāvu torņa veidā. Katrā cietuma “līmenī” ir divi ieslodzītie. Caur torņa centru iet aka, pa kuru vienu reizi dienā nolaižas platforma ar milzum daudz delikatešu. Pārtika, varētu pietik visiem ieslodzītajiem, taču pēc tam kad tā nonāk augšējo līmeņu ieslodzīto rokās. Apakšējiem atliek tikai mirst badā, izdarīt pašnāvību vai kļūst par kanibāliem jo tiem tiek tikai atkritumi un pliki kauli.

Un tas vis notiek, neskatoties uz to, ka katras 30 dienas situācija dramatiski mainās un cilvēki no pašas virsotnes, var nokļūt zemākajā līmeni (torņa iemītnieki miegā stāvoklī, nejaušā secībā tiek pārvietoti uz citiem stāviem). Katrs var pamosties zemākā līmenī, kur sākas briesmīga cīņa par izdzīvošanu.

... kamerā esam tikai mēs divi. Kādam būs jāmirst. Žēl tikai, ka ķermenis sāk tik ātri sadalīties. Bet pirmajās dienās var noorganizēt svētkus. Vaigi, lūpas, kādam patīk acis, mēle, kakls, pleci, rokas, tauki no krūtīm un sēžamvietām, aknas, sirds, plaušas, kuņģis, kājas, pēdas. Pārējā dienas, būs jāēd kāpuri un kūniņās. Bet kāda gan laime, pēc tam pamosties vienā no augšējiem līmeņiem. Tad visas šausmas lai izjūt tie, kas ir zem piecdesmitā līmeņa. Un man nospļauties ka viņi mirst badā un pārtika līdz viņiem nenonāk, jo šie lopi kādreiz no augšējiem līmeņiem spļāva uz mani.

Kadri no filmas

 

Papildus informācija

   
Nosaukums oriģinālvalodā:   El hoyo
Alternatīvie nosaukumi: Platforma / Платформа
Gads: 2019
Valsts: Spānija
Žanrs: Fantastika, Šausmas, Psiholoģisks trilleris
Epizožu skaits: 1
Režisors: Galder Gaztelu-Urrutia
Scenārists: Robert Zemeckis, Bob Gale
Galvenajās lomās: Ivan Massage, Antonija San Huan, Sorion Jegileor
Pirmizrāde: 6 Septembrī 2019
Lasīts 1232 reizes Pēdējo reizi rediģēts Trešdiena, 20 Maijs 2020 13:22

Multimēdiji

Atstāt komentāru

Komentārs parādīsies pēc tā pārbaudes