Falling Skies / Krītošās debesis / Grūstošās debesis / Рухнувшие Небеса

 falling skies

Citplanētieši uzbrukuk zemei. Dažu dienu laikā iebrucēji sagrauj visas pasaules infrastruktūru, iznīcina visu valstu militāro aizsardzību, un nogalināt vairāk nekā 90% no cilvēku populācijas. Viņi sagūsta bērnus vecumā no 8 līdz 18 gadiem un implantē tiem uz mugurām biomehāniskās paklausības ierīces, kas kontrolē to prātus.

Stargate SG-1 / Zvaigžņu vārti / Звездные врата

Stargate

 

Seriāls ir 1994 gadā  uzņemtās filmas "Stargate" turpinājums. Ģenerālis Hemonds izsauc pulkvedi Džeku O'Nīlu uz parunām. O'Nīls atzīstās, ka nav iznīcinājis planētas Ambidos zvaigžņu vārtus un iespējams zinātnieks Daniels Džeksons vēl ir dzīvs. Ekspedīcija Džeka O'Nīla vadībā atkārtoti dodas uz Ambidosu, kur pulkvedis ar savu komandu satiek Danielu , kurš ir atklājis milzīgu zvaigžņu vārtu adrešu katalogu.

Misfits / Izstumtie / Neveiksminieki / Отбросы

 

Misfits

 

Pieciem jauniem likumpārkāpējiem,tiesa ir piespriedusi veikt sabiedriskos darbus. Tad kādu dienu, pēkšņi sākās pārdabisks pērkona negais, kura iespaidā viņi visi iegūst īpašas spējas. Kelly Beilija kļūst par telepāti, Curtis Donovans var attīt atpakaļ laiku. Cilvēkus kuri pieskaras Alishas Danielas ādai, pārņem seksuāls neprāts un Simons Bellamy var kļūt neredzams.

The Ministry Of Time / Laika Ministrija / Министерство времени / El Ministerio del Tiemp

 the ministry of time

 

Laika ministrija ir slepena valdības aģentūra, par kuru zina tikai ierobežots skaits izredzēto cilvēku. Tās mērķis: atklāt un novērst iebrukšanu no pagātnes mūsu laikos vai otrādi - vēsturisku notikumu izmainīšanu savtīgos nolūkos.

The 100 / Simts / Сотня

 100

Tika uzskatīts, ka 97 gadus pēc kodol katastrofas neviens uz Zemes neizdzīvoja. Vienīgie cilvēki dzīvo uz gigantiskās kosmosa stacijas "Ark". Stacijas resursi ir ierobežoti, tāpēc par jebkuru likuma pārkārpumu ir nāvessods. Tika nolemts uz Zemi nosūtīt simts nepilngadīgo likumpārkāpēju, kuri pārbaudīs, cik piemērota ir planēta dzīvei. Bija paredzēts, ka 100 pusaudžu nolaidīsies Vašingtonas apgabalā, netālu no vecās Mount Weather Weather bāzes, bet kuģis nolaižās citur.

The Good Witch / Labā Ragana / Добрая ведьма

 the good witch

Šis ir maģisks stāsts par apburošo labo raganu Cassiju Nightingeilu. Viss sākas kad doktors Sems Radforts ar dēlu Niku ievācās "Pelēkās mājas" kaimiņos un viņus apbur tur dzīvojošās mātes un meitas maģiskais duets.

 ©Teodoro

 

Крем / Krēms

 

Krems

 

Seriāla galveno varoni Līzu, daba apveltījusi ar ģeniālu prātu, bet nav dāvājusi ārējo pievilcību.
Līzu nomāc mazvērtības kompleksi un viņa pamazām sāk prātot par pašnāvību. Tad pēkšņi kāds noslēpumains svešinieks attur Līzu no nepārdomāta soļa un pasniedz dāvanu. Maģisku krēmu.

Apakškategorijas

Information

Šī mājas lapa bija iecerēta ka vieta, kurā es varētu ar citiem dalīties informācijā par savām mīļākām fantastikas filmām, seriāliem un grāmatām. Resurs nesatur video un audio materiālus kuru izmantošana pārkāpj autortiesības.

© Teodoro

Protected by Copyscape Top.Mail.Ru
Яндекс.Метрика