Sci-Fi

Piektdiena, 08 maijs 2020 21:21

Misfits / Izstumtie / Neveiksminieki / Отбросы

Uzrakstīja
Vērtēt šo objektu
(1 Balsot)

Pieciem jauniem likumpārkāpējiem,tiesa ir piespriedusi veikt sabiedriskos darbus. Tad kādu dienu, pēkšņi sākās pārdabisks pērkona negais, kura iespaidā viņi visi iegūst īpašas spējas. Kelly Beilija kļūst par telepāti, Curtis Donovans var attīt atpakaļ laiku. Cilvēkus kuri pieskaras Alishas Danielas ādai, pārņem seksuāls neprāts un Simons Bellamy var kļūt neredzams.

Vērtēt šo objektu
(1 Balsot)

 

 

Laika ministrija ir slepena valdības aģentūra, par kuru zina tikai ierobežots skaits izredzēto cilvēku. Tās mērķis: atklāt un novērst iebrukšanu no pagātnes mūsu laikos vai otrādi - vēsturisku notikumu izmainīšanu savtīgos nolūkos.

Pāreja uz citiem laikmetiem tiek veikta caur ministrijas apsargātiem vārtiem. Džūljens Martinezs kopā ar palīgiem no pagātnes, Amēliju Folhu (no 19. gadsimta pirmā sieviete, kas iestājusies Barselonas universitātē) un Alonso de Entrerrios (Flandrijas armijas karavīrs no 16. gadsimta), ceļo laikā dažādos Spānijas vēstures periodos un mēģina novērst pārmaiņas pagātnē. lai tagadne paliktu tāda pati.

 

 

Vērtēt šo objektu
(1 Balsot)

Citplanētieši uzbrukuk zemei. Dažu dienu laikā iebrucēji sagrauj visas pasaules infrastruktūru, iznīcina visu valstu militāro aizsardzību, un nogalināt vairāk nekā 90% no cilvēku populācijas. Viņi sagūsta bērnus vecumā no 8 līdz 18 gadiem un implantē tiem uz mugurām biomehāniskās paklausības ierīces, kas kontrolē to prātus.

Otrdiena, 01 Janvāris 2019 09:30

The 100 / Simts / Сотня

Uzrakstīja
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

T

ika uzskatīts, ka 97 gadus pēc kodol katastrofas neviens uz Zemes neizdzīvoja. Vienīgie cilvēki dzīvo uz gigantiskās kosmosa stacijas "Ark". Stacijas resursi ir ierobežoti, tāpēc par jebkuru likuma pārkārpumu ir nāvessods. Tika nolemts uz Zemi nosūtīt simts nepilngadīgo likumpārkāpēju, kuri pārbaudīs, cik piemērota ir planēta dzīvei. Bija paredzēts, ka 100 pusaudžu nolaidīsies Vašingtonas apgabalā, netālu no vecās Mount Weather Weather bāzes, bet kuģis nolaižās citur.

Protected by Copyscape Top.Mail.Ru
Яндекс.Метрика