Ready Player One

ReadyPlayerOne

Filmas darbība notiek 2045. gadā. Galvenais varonis ir pusaudzis Veids Vatss, kurš dzīvo netīrā, pārpildītā Kolumbusa graustu rajonā. Cilvēce ir radijusi aizraujošu tīkla datorspēli OASIS, kura iegremdē spēlētājus virtuālā realitātes pasaulē. Novēršot uzmanību no aktuālām problēmām.

Enemy Mine / Mans Ienaidnieks / Враг мой

EnemyMine

21. gadsimta beigās Zemes tautas miermīlīgi sadarbojās kosmosa izpētē. Tad reptiļu rase "draki", sāk sagrābt bagātākos Galaktikas reģionus un stājās pretī cilvēcei. Kosmoss ir kļuvis par kaujas lauku. Tas ir asiņains rāšu izdzīvošanas karš, kurā Zeme atdod visus savus resursus. Vienā no sīvām cīņām kalnainas planētas tuvumā, pilots Viliss Deivids notriec citplanētiešu lidaparātu, taču ari pats cieš avāriju un ir spiests nosēsties. Viņš atklāj, ka viņa notriektais citplanētietis nav miris. Nāvējošie ienaidnieki ir ieslēgti vienā kalnu ielejā . Viliss Deivids ir izvēles priekšā - iznīcināt viens otru vai noslēgt pamieru un mēģināt izdzīvot.

©Teodoro

PK / Pikei / ПиКей

 

Pikei

Jūs zināt ko nozīmē būt atšķirīgam no citiem, pilnīgi visā?! Ļaudis dusmoja uz viņu jo viņa bērnišķīgā ziņkārība un vēlme visu vērst pa labu, noved pie katastrofālām sekām. Viņam ir dīvainas atkārušās ausis un izvalbītas, lielas kā apakštasītes acis. Viņš ģērbās bezgaumīgi un nejēdzīgi dejo! Krūzi, iela diedelētāja rokās viņš izmanto kā banku, kur var aiztapināt naudu. Automašīnas, kur mīlinās iemīlējušies pārīši, viņš uzskata par apģērba veikaliem. Viņš ir neveikls, bet ar zelta sirdi. Tāds ir mans draugs - vārdā PK!

Upside Down / Paralēlās pasaules / Параллельные миры

 UpsideDown

Galaktikas tālākajā nostūrī atrodas pavisam necila zvaigzne, ap kuru riņķo divas visparastākās planētas. Tomēr viss nav tik vienkārši kā var likties no pirmā acu uzmetiena. Planētas atrodas tik tuvu viena pie otras, ka to kalnu grēdu virsotnes gandrīz saskaras . Katrai no planētai ir savs pievilkšanas spēks kas atgrūž jebkuru matēriju no pretējās pasaules. Dažādu pagātnes notikumu un apstākļu dēļ, milzīga korporācija no vienas pasaules, cenšas kontrolēt un ekspluatēt mazāk veiksmīgo, nabadzīgāko kaimiņu.

Branded / Maskava 2017 / Москва 2017

 

Branded

2011 g. Krievija. 

Galvenais varonis Misha ir veiksmīgs ātrās ēdināšanas uzņēmumu mārketologs. Neskatoties uz brīdinājumu viņš uzsāk mīlas romānu ar sava darba partnera Boba Gibbona brāļameitu Abby.
Tai pašā laikā, leģendārs mārketinga guru Joseps Pascals tiekas ar ātrās ēdināšanas uzņēmumu vadību, kuri bažijās par burgeru patēriņa samazināšanos globālajā tirgū. Lai piesaistītu pircējus guru piedāvā viņiem fantastiski, neģēlīgu plānu. Tiek pieņemts lēmums realizēt plānu trijās valstīs: Brazīlijā, Kenijā un Krievijā.

Information

Šī mājas lapa bija iecerēta ka vieta, kurā es varētu ar citiem dalīties informācijā par savām mīļākām fantastikas filmām, seriāliem un grāmatām. Resurs nesatur video un audio materiālus kuru izmantošana pārkāpj autortiesības.

© Teodoro

Protected by Copyscape Top.Mail.Ru
Яндекс.Метрика