Mulan / Mulāna / Мулан

 

Mulan

Piedzīvojumu drāma «Mulana» aicina skatītājus ielūkoties satriecošā stāstā par ļoti drosmīgu un varonīgu jaunu meiteni ar slavenu likteni. Sižeta centrā ir jauna sieviete, kura dzimusi vienā no spēcīgākaiem karotāju klaniem. Viņa ir apņēmīga, enerģiska un vēlas būt līdzīga savam tēvam it visā.

Darbība sāk attīstīties brīdī, kad valstī iebrūk ienaidnieks. Meitene vēlas iestāties armijā, bet impērijas likumi un parašas ļauj dienēt tikai vīriešiem. Bet, kad valdnieks izdod dekrētu, ka katrai ģimenei jānosūta vismaz viens vīrietis uz karu, varone saprot, ka viņas pienākums ir ieņemt sava slimā tēva vietu . Viņa pārģērbjās par jaunu puisi un iesaistās armijas rindās. Meitenei pat nevarēja ienākt prātā domas, ka ar laiku kļūs par vienu no spēcīgākiem karotājiem Ķīnā. Tomēr pirms tam viņai jāpiedzīvo daudz pārbaudījumu un grūtību.

©Miko Joxo

 

Interesanti Fakti :
Filma ir Disneja studijas kārtējais mēģinājums ekranizēt savas animācijas filmas ar dzīviem aktieriem. Šoreiz tā ir 1998 iznākusi tāda paša nosaukuma animācijas filma.
bibleoteka

 

 

Papildus informācija

   
Nosaukums oriģinālvalodā:   Mulan
Alternatīvie nosaukumi: Mulāna / Мулан
Gads: 2020
Valsts: ASV (Disney)
Žanrs: Fantasy, Fantāzija, Mistika, Melodrāma, Romantika
Režisors: Niki Caro
Galvenajās lomās: Yifei Liu, Donnie Yen, Tzi Ma, Jason Scott Lee, Yoson An
Pirmizrāde: September 4, 2020

Related Articles

Information

Šī mājas lapa bija iecerēta ka vieta, kurā es varētu ar citiem dalīties informācijā par savām mīļākām fantastikas filmām, seriāliem un grāmatām. Resurs nesatur video un audio materiālus kuru izmantošana pārkāpj autortiesības.

© Teodoro

Protected by Copyscape Top.Mail.Ru
Яндекс.Метрика