Ready Player One

ReadyPlayerOne

Filmas darbība notiek 2045. gadā. Galvenais varonis ir pusaudzis Veids Vatss, kurš dzīvo netīrā, pārpildītā Kolumbusa graustu rajonā. Cilvēce ir radijusi aizraujošu tīkla datorspēli OASIS, kura iegremdē spēlētājus virtuālā realitātes pasaulē. Novēršot uzmanību no aktuālām problēmām.

OASIS radītājs, ekscentriskais miljardieris Džeimss Holidejs , pirms nāves, spēlē atstāj noslēptās trīs mīklas, pēc kuru atrisināšanas var iegūt trīs atslēgas. Tas kurš pirmais pabeigs visus Kvestus, tiks pie balvām. Zelta olas, saņems 500 miljardus dolāru un kontroli pār OASIS severi.

Pirmo atslēgu saņems auto sacensību uzvarētājs, kuru spēs pirmais nokļūt līdz finišam.
Veids ar savu draugu palīdzību nokļūst OASIS reitingu tabulu augšgalā un kļūst slavens virtuālajā pasaulē. Viņu panākumi pievērš IOI (Innovative Online Industries) korporācijas un tās izpilddirektora Nolana Sorrento, kurš ir ļaunuma iemiesojums, uzmanību.

 

©Teodoro

 

      

 

 

 

Papildus informācija

 
   
Nosaukums oriģinālvalodā:    Ready Player One
Alternatīvie nosaukumi: Pirmajam spēlētājam sagatavoties / Первому игроку приготовиться
Gads: 2018
Valsts: ASV
Žanrs: Piedzīvojumi, Fantastika, Romantika, Drāma, Intrigas,
Epizožu skaits: 1
Režisors: Steven Spielberg
Galvenajās lomās: Hannah John-Kamen, Mark Rylance , TJ Miller , Ben Mendelsohn , Tye Sheridan , Simon Pegg , Olivia Cooke
Pirmizrāde: 28 marts 2018

Related Articles

Information

Šī mājas lapa bija iecerēta ka vieta, kurā es varētu ar citiem dalīties informācijā par savām mīļākām fantastikas filmām, seriāliem un grāmatām. Resurs nesatur video un audio materiālus kuru izmantošana pārkāpj autortiesības.

© Teodoro

Protected by Copyscape Top.Mail.Ru
Яндекс.Метрика