Falling Skies / Krītošās debesis / Grūstošās debesis / Рухнувшие Небеса

 falling skies

Citplanētieši uzbrukuk zemei. Dažu dienu laikā iebrucēji sagrauj visas pasaules infrastruktūru, iznīcina visu valstu militāro aizsardzību, un nogalināt vairāk nekā 90% no cilvēku populācijas. Viņi sagūsta bērnus vecumā no 8 līdz 18 gadiem un implantē tiem uz mugurām biomehāniskās paklausības ierīces, kas kontrolē to prātus.

Seriāla darbība sākas sešus mēnešus pēc iebrukuma un vēsta par cilvēku grupu, kuri izdzīvojuši lai cīnītos pret iebrucējiem. Grupa, sevi dēvē par otrās Masačūsetsas pulku un to vada pensionēts Kapteinis Weavers un Bostonas universitātes vēstures profesors Toms Mason. Profesoram kā vienam no pretošanās kustības līderiem nākas savas plašās zināšanas par militāro vēstur likti praksē. Ir trīs galvenie citplanētiešu tipi. Civēkveidīgie humanoīdi, mehāniskie robot veidīgie"Mechi" un zaļ ādainās kukaiņveidīgās būtnes, ar sešām kājām kuras skatītājiem pazīstami kā "skitteri".

©Tekilo

Papildus informācija

   
Nosaukums oriģinālvalodā:   Falling Skies
Alternatīvie nosaukumi: Krītošās debesis / Grūstošās debesis / Рухнувшие Небеса
Gads: 2011 - 2015
Valsts: ASV, Kanāda
Žanrs: Fantastika, Drāma
Sezonas: 5 (52 sērijas)
Galvenajās lomās: Noah Wyle, Moon Bloodgood, Drew Roy
Pirmizrāde: June 19, 2011 – August 30, 2015
Mājas lapa: Mājas lapa

Related Articles

Information

Šī mājas lapa bija iecerēta ka vieta, kurā es varētu ar citiem dalīties informācijā par savām mīļākām fantastikas filmām, seriāliem un grāmatām. Resurs nesatur video un audio materiālus kuru izmantošana pārkāpj autortiesības.

© Teodoro

Protected by Copyscape Top.Mail.Ru
Яндекс.Метрика