Upside Down / Paralēlās pasaules / Параллельные миры

 UpsideDown

Galaktikas tālākajā nostūrī atrodas pavisam necila zvaigzne, ap kuru riņķo divas visparastākās planētas. Tomēr viss nav tik vienkārši kā var likties no pirmā acu uzmetiena. Planētas atrodas tik tuvu viena pie otras, ka to kalnu grēdu virsotnes gandrīz saskaras . Katrai no planētai ir savs pievilkšanas spēks kas atgrūž jebkuru matēriju no pretējās pasaules. Dažādu pagātnes notikumu un apstākļu dēļ, milzīga korporācija no vienas pasaules, cenšas kontrolēt un ekspluatēt mazāk veiksmīgo, nabadzīgāko kaimiņu.


Filmas galvenie notikumi risinās starp diviem iemīlējušiem jauniešiem, Ādamu un Īdenu. Kuru attiecībām pēc loģikas nav nākotnes, jo viņi ir no dažādām pasaulēm. Tomēr īsta mīlestība kura pat nenojauš pa nepārvaramu fizikas likumu eksistenci, spēj veikt īstus brīnumus.

©Teodoro

 

Papildus informācija

   
Nosaukums oriģinālvalodā:   Upside Down
Alternatīvie nosaukumi: Paralēlās pasaules / Параллельные миры
Gads: 2012
Valsts: Austrālija, Francija, Kanāda
Žanrs: Sci-Fi, Fantastika, Piedzīvojumi, Romantika
Epizožu skaits: 1
Režisors: Juan Diego Solanas
Galvenajās lomās: Kirsten Dunst, Jim Sturgess, Holly O’Brien, Larry Day
Pirmizrāde: Pirmizrāde: 22.08.2012

Related Articles

Information

Šī mājas lapa bija iecerēta ka vieta, kurā es varētu ar citiem dalīties informācijā par savām mīļākām fantastikas filmām, seriāliem un grāmatām. Resurs nesatur video un audio materiālus kuru izmantošana pārkāpj autortiesības.

© Teodoro

Protected by Copyscape Top.Mail.Ru
Яндекс.Метрика