Short Circuit / Īssavienojums / Короткое замыкание

 ShortCircuit

 

 

Aizsardzības ministrijas slepenajā laboratorijā, izmēģinājuma laikā, kaujas robotam Nr.5 trāpa zibens. Milzīgās pārslodzes rezultātā tiek bojāta Nr.5 programmatūra un atmiņas bloki. Talantīgie robotu inženieri,

Newtons Crosby un Bens Jabituya pat iedomāties nevarēja, ka viņu izgudrojums, šī nelaimes gadījuma rezultātā, iegūs saprātu.
Neskatoties uz to, ka robots Nr.5 tika izstrādāts militāriem mērķiem, un ir aprīkota ar pašiem modernākiem ieročiem,kas padara to par ideālu ieroci. Džonijs Nr.5 (tā robotu nokristīja viņa draugi)kļūst par pacifistu jo atšķirībā no daudziem cilvēkiem sāk nojaust dzīvības vērtību. Aiz militārās bāzes sienām Džonijs Nr.5 piedzīvo virkni neticamu piedzīvojumu un iegūs uzticamus draugus kuri ne tikai izglābj Džonija Nr.5 dzīvību, bet dāvā tam no sirds neviltotu mīlestību

©Teodoro

 

imdb Google  

 

 

1988 gadā iznāca filmas turpinājums Short Circuit 2 - imdb. No pirmās filmas aktieriem,turpinājumā piedalās tikai robots Džonijs Nr.5 un viens no robotu inženieriem - Bens Jabituya (Fisher Stevens).


bibleoteka

  

Papildus informācija

   
Nosaukums oriģinālvalodā:   Short Circuit
Alternatīvie nosaukumi: Īssavienojums / Короткое замыкание
Gads: 1986, 1988
Valsts: ASV
Žanrs: komēdija, fantastika, piedzīvojumi,roboti,sci-fi
Epizožu skaits: 2
Režisors: John Badham
Galvenajās lomās: Ally Sheedy,Steve Guttenberg,Fisher Stevens,G.W. Bailey
Pirmizrāde: 09.05.1986 (ASV)

Related Articles

Information

Šī mājas lapa bija iecerēta ka vieta, kurā es varētu ar citiem dalīties informācijā par savām mīļākām fantastikas filmām, seriāliem un grāmatām. Resurs nesatur video un audio materiālus kuru izmantošana pārkāpj autortiesības.

© Teodoro

Protected by Copyscape Top.Mail.Ru
Яндекс.Метрика