Branded / Maskava 2017 / Москва 2017

 

Branded

2011 g. Krievija. 

Galvenais varonis Misha ir veiksmīgs ātrās ēdināšanas uzņēmumu mārketologs. Neskatoties uz brīdinājumu viņš uzsāk mīlas romānu ar sava darba partnera Boba Gibbona brāļameitu Abby.
Tai pašā laikā, leģendārs mārketinga guru Joseps Pascals tiekas ar ātrās ēdināšanas uzņēmumu vadību, kuri bažijās par burgeru patēriņa samazināšanos globālajā tirgū. Lai piesaistītu pircējus guru piedāvā viņiem fantastiski, neģēlīgu plānu. Tiek pieņemts lēmums realizēt plānu trijās valstīs: Brazīlijā, Kenijā un Krievijā.

  Mishu nolīgst veidot jaunu komerciālu realitātes šovu, kurā tiks parādīts kā meitene ar lieku svaru pēc plastiskās operācijas kļūst slaida un skaista. Pēc pirmās operācijas meitene pēkšņi iekrīt komā. Sabiedrība dusmas vēršas pret šova veidotājiem, un Misha kļūst par galveno "grēkāzi". Viņš tiek apcietināts. Meitenes neveiksmīgā operācija un koma ir leģendārā mārketinga guru smalki organizēts plāns, lai manipulētu ar sabiedrības domu. Mērķis ir mainīt sabiedrības skaistuma etalonu un pārtraukt cīņu pret aptaukošanos, kas rodas bieži apmeklējot ātro uzkodu restorānus. Bobs atbrīvo Mishu no cietuma un nosūta brāļameitu mājās uz ASV, bet pats mirst no sirdslēkmes.

Izjūtot vainas apziņu un sirdsapziņas mokas, Misha aizbrauc. Sešus gadus vēlāk, Abby atrod viņu pamestā, pussagruvušā ciematā, kur norobežojies no civilizācijas, Misha pilda gana pienākumus. Misha sākumā atsakās atgriezties civilizācijā, bet tad neizskaidrojumu apstākļu dēļ, notiek sens dzīvnieku upurēšanas rituāls kā rezultātā viņam atveras trešā acs (astrālā redze). Misha dodas uz Maskavu, un uzzina, ka Abby ir kļuvusi bagāta jo ir saņēmusi mantojumu no sava tēvoča un viņiem ir kopīgs sešus gadu vecs dēls. Šo sešu gadu laikā, ātrās ēdināšanas uzņēmumu korporācija ir mainījusi cilvēku uztveri - ēst hamburgerus 3 reiz dienā tas ir pašsaprotami, gandrīz visiem ir liekais svars, pārmērīga pilnība tiek uzskatīts par skaistuma standartu. Pat viņu dēlam ir liekais svars.

Pateicoties trešajai acij (astrālai redzei) Mischa redz ka pie katra cilvēka ir piesūkusies astrālas būtnes (iespējams enerģētiskie vampīri) kura spiež cilvēkus lietot uzturā burgerus. Viņš izstrādā plānu, kā cīnīties pret šiem monstriem. Misha uzsāk Ķīnas veģetāro restorānu tīkla reklāmas kampaņu. Kampaņas Mērķis - pārliecināt cilvēkus, ka liellopu gaļa satur nāvīgu vīrusu. Kad Krievijas Zemkopības ministrs aiziet bojā pēc hamburgera ēšanas tiešajā TV ēterī , Ķīniešu FASFUDA astrālās būtnes uzbrūk un nogalina burgeru monstrus. Tas noved ātrās ēdināšanas uzņēmuma tīklu līdz bankrotam .

 

©Teodoro.D

 

 

Papildus informācija

   
Nosaukums oriģinālvalodā:   Branded / The Mad Cow and Moscow 2017
Alternatīvie nosaukumi: Maskava 2017 / Москва 2017 / Красная корова
Gads: 2012
Valsts: ASV, Krievija
Žanrs: Sci-Fi, Piedzīvojumi, Romantika
Epizožu skaits: 1
Režisors: Jamie Bradshaw / Alex Dulerine
Galvenajās lomās: Ed Stoppard, Jeffrey Tambor, Max von Sydow, Leelee Sobieski
Pirmizrāde: 07.09.2012

Related Articles

Information

Šī mājas lapa bija iecerēta ka vieta, kurā es varētu ar citiem dalīties informācijā par savām mīļākām fantastikas filmām, seriāliem un grāmatām. Resurs nesatur video un audio materiālus kuru izmantošana pārkāpj autortiesības.

© Teodoro

Protected by Copyscape Top.Mail.Ru
Яндекс.Метрика