PK / Pikei / ПиКей

 

Pikei

Jūs zināt ko nozīmē būt atšķirīgam no citiem, pilnīgi visā?! Ļaudis dusmoja uz viņu jo viņa bērnišķīgā ziņkārība un vēlme visu vērst pa labu, noved pie katastrofālām sekām. Viņam ir dīvainas atkārušās ausis un izvalbītas, lielas kā apakštasītes acis. Viņš ģērbās bezgaumīgi un nejēdzīgi dejo! Krūzi, iela diedelētāja rokās viņš izmanto kā banku, kur var aiztapināt naudu. Automašīnas, kur mīlinās iemīlējušies pārīši, viņš uzskata par apģērba veikaliem. Viņš ir neveikls, bet ar zelta sirdi. Tāds ir mans draugs - vārdā PK!

 

PK ir citplanētietis kurš ierodas uz Zemi lai pētītu cilvēci. Bet planēta sagaida viņu nelaipni un pirmais pretimnācējs nozog tālvadības pulti, ar kuras palīdzību PK uztur saikni ar kosmisko kuģi. Tagad lai izdzīvot uz Zemes viņam nāksies pārtapt par vienu no mums.Naivais PK ir apveltīts ar spējām uzdod neērtus jautājumus, kurus neviens neuzdrošinājās uzdot agrāk. Ļaudis kuriem pasaules uztvere ir formējusies daudz paaudzes, paraugoties uz to ar nevainīgajām PK acīm ir spiesti to pārvērtēt. Tomēr mainot citus, mainās savu draugu iespaidā ari pats PK.

©Teodoro

 

 

Papildus informācija

   
Nosaukums oriģinālvalodā:   PK
Alternatīvie nosaukumi: Pikei / ПиКей
Gads: 2014
Valsts: Indija
Žanrs: Piedzīvojumi, Fantastika, Citplanētieši,Komēdija
Epizožu skaits: 1
Filmas producents: Neil Canton, Bob Gale
Režisors: Rajkumar Hirani
Galvenajās lomās: Aamir Khan, Anushka Sharma, Sanjay Dutt
Pirmizrāde: 2014 Decembrī (Indijā)

Related Articles

Information

Šī mājas lapa bija iecerēta ka vieta, kurā es varētu ar citiem dalīties informācijā par savām mīļākām fantastikas filmām, seriāliem un grāmatām. Resurs nesatur video un audio materiālus kuru izmantošana pārkāpj autortiesības.

© Teodoro

Protected by Copyscape Top.Mail.Ru
Яндекс.Метрика