Elektronika Piedzīvojumi / Приключения Электроника / Adventure Electronics

 priklyucheniya elektronika

Aizjūras pilsētā Tamera, uzdarbojās noziedznieku banda. Tās vadonis, kriminālās pasaules boss Stumps, uzdod labākajam bandas gangsterim Urijam, ,atrast PSRS profesoru Gromovu un nozagt no viņa īpašu iekārtu, kas pazīstama ar nosaukumu “Elektroniks”. Ar tās palīdzību banda spēs veikt “gadsimta noziegumu” - pilsētas muzejā.

 

©Teodoro

 

imdb Kinopoisk Google  

 

 

2010. gadā režisors Konstantīns Brombergs paziņoja par slavenās filmas turpinājuma uzņemšanu. Bija paredzēts, ka trīsdesmit sēriju garajā seiālā piedalīsies ari Vladimirs un Jurijs Torsujevi. Filmēšanai bija janotiek ASV. Tomēr filmēšana tā ari nekad netika sākta.

2010. gadā, kanāls CTC uzņēma jauniešu seriālu “Нанолюбовь”, ko daudzi uzskata par filmas “Приключений Электроника” rīmeiku. Seriālam bija 40 sērijas. Lai gan seriāla autori noliedz līdzību ar filmu  jo darbība norisinās mūsdienu Krievijā un galveniem varoņiem tika nomainīts dzimums (robots Nana ir žurnālistikas fakultātes studentes Ņinas Kolesnikovas kopija). Seriāla galvenā tēma ir romantika, taču sižetā viegli atpazīstamas daudzas detaļas kuras sakrīt ar filmu.


bibleoteka

 

 

 

Papildus informācija

   
Nosaukums oriģinālvalodā:   Приключения Электроника
Alternatīvie nosaukumi: Elektronika Piedzīvojumi / Adventure Electronics
Gads: 1980
Valsts: Ukrainas PSR (Ukraina)
Žanrs: komēdija, fantastika, piedzīvojumi,roboti,sci-fi
Epizožu skaits: 3
Režisors: Константин Бромберг
Galvenajās lomās: Володя Торсуев, Юра Торсуев, Николай Гринько
Pirmizrāde: 23.03.1980

Related Articles

Information

Šī mājas lapa bija iecerēta ka vieta, kurā es varētu ar citiem dalīties informācijā par savām mīļākām fantastikas filmām, seriāliem un grāmatām. Resurs nesatur video un audio materiālus kuru izmantošana pārkāpj autortiesības.

© Teodoro

Protected by Copyscape Top.Mail.Ru
Яндекс.Метрика