Stargirl / Zvaigžņu Meitene / Старгёрл

 Stargirl

Kortnija Elizabetе Uitmorе ir visparastākā meitene, vidusskolniece.. Viņai vienmēr interesē modernas ziņas, viņa izskatās stilīga un mīl ballītes.

Un, viņа nevarēja pat iedomāties, ka viņu gaida galvu  reibinoši piedzīvojumi. Šis pārsteidzošais stāsts sākās, kad meitenes māte atkal apprecējās. Viņas patēvs bija laipns un gādīgs vīrietis Pats Dugans.

Kad ģimene pārcēļās uz nelielu pilsētiņu Nebraskā. Galvenā varone iekrīt depresijā un kļūst noslēkta un drūma. Bet pēkšņi viss mainās. Viņa atrod lielu kastīti ar Pāta vecām lietām, un tajās atrodas super varoņa tērps kam piemī pārdabisks spēks.
Neko nenojaušot par pārdabiskām spējām ko iegūst tērpa valkātājs. Viņa uzvel tērpu dodoties uz skolas balli. Tomēr drīz notiek notikumi, kas viņai atklāj patiesību par šo unikālo tērpu. Tā Courtnelija kļūst par Zvaigžņu Meiteni - Stargirl, supervaroni, kura var stāties pretī jebkuram galaktikas nelietim.
©Teodoro

 

Papildus informācija

   
Nosaukums oriģinālvalodā:   Stargirl
Alternatīvie nosaukumi: Zvaigžņu Meitene / Старгёрл
Gads: 2020
Valsts: ASV
Žanrs: Sci-Fi, , Piedzīvojumi,
Filmas producents: Neil Canton, Bob Gale
Režisors: Geoff Johns,Greg Berlanti
Galvenajās lomās: Brec Bassinger, Yvette Monreal,Anjelika Washington,Cameron Gellman
Pirmizrāde: Pirmizrade 2020 Gada - 18 Maijā

 

Related Articles

Information

Šī mājas lapa bija iecerēta ka vieta, kurā es varētu ar citiem dalīties informācijā par savām mīļākām fantastikas filmām, seriāliem un grāmatām. Resurs nesatur video un audio materiālus kuru izmantošana pārkāpj autortiesības.

© Teodoro

Protected by Copyscape Top.Mail.Ru
Яндекс.Метрика