The 100 / Simts / Сотня

 100

Tika uzskatīts, ka 97 gadus pēc kodol katastrofas neviens uz Zemes neizdzīvoja. Vienīgie cilvēki dzīvo uz gigantiskās kosmosa stacijas "Ark". Stacijas resursi ir ierobežoti, tāpēc par jebkuru likuma pārkārpumu ir nāvessods. Tika nolemts uz Zemi nosūtīt simts nepilngadīgo likumpārkāpēju, kuri pārbaudīs, cik piemērota ir planēta dzīvei. Bija paredzēts, ka 100 pusaudžu nolaidīsies Vašingtonas apgabalā, netālu no vecās Mount Weather Weather bāzes, bet kuģis nolaižās citur.

Kā izrādās, Zemes virsma ir diezgan apdzīvojama, taču bīstama. Viņi nevarēja nekavējoties pārsūtīt datus uz staciju, jo nosēšanās laikā tika sabojāta radio stacija. Pusaudžiem ir jāsaskaras ar mežonīgām ciltīm un mutantiem, kuri izdzīvoja pēc apokalipses, un janokļūst līdz bāzei. "Arkas" vadība izstrādā plānu izceļošanai uz Zemi, taču plānus izjauca sacelšanās un sprādziens uz kosmosa stacijas. Daļai "Arkas" iedzīvotājiem izdodas aizbēgt un noklūt vestera kalna, pazemes bunkurā. Izdzīvo tikai neliela daļa no kolonijas. Kā izrādās, kodolkara iemesls bija ārpus kontroles esoš ....

 

Papildus informācija

   
Nosaukums oriģinālvalodā:   The 100
Alternatīvie nosaukumi: Simts / Сотня
Gads: 2014
Valsts: ASV
Žanrs: Fantastika, Piedzīvojumi
Sezonu skaits: 7

 

 

 

             

Related Articles

Information

Šī mājas lapa bija iecerēta ka vieta, kurā es varētu ar citiem dalīties informācijā par savām mīļākām fantastikas filmām, seriāliem un grāmatām. Resurs nesatur video un audio materiālus kuru izmantošana pārkāpj autortiesības.

© Teodoro

Protected by Copyscape Top.Mail.Ru
Яндекс.Метрика