Bu Bu Jing Xin / Pārsteidzoša uz katra soļa / Startling By Each Step / Поразительное на каждом шагу

bu bu jing xin

 

Neredzams sarkans pavediens savieno tos, kam par spīti Laikam, Vietai un Apstākļiem lemts sastapties. Pavediens var izstiepties vai samudžināties, bet nekad nepārtrūks.  

[Sens Ķīniešu izteiciens]

 

Zhang Xiao cieš smagā nelaimes gadījumā, kura rezultātā viņas saprāts pārvietojās tālā pagātnē, 16 gadus vecas meitenes ķermenī. Viņas vecākā māsa ir imperatora 8 dēla, jaunākā sieva un tēvs slavens ģenerālis. Zhang Xiao sākotnēji mēģina atgriezties nākotnē, bet drīz saprot ka viņai nāksies pielāgojas dzīvei šajā laikmetā.

 

Būdama prinča sievas māsa, viņa sadraudzējas ar daudzām imperatora atvasēm un pat iemīlas vienā no tiem. Lai gan Zhang Xiao ir no nākotnes un labi pārzin vēsturi, gandrīz visi mēģinājumi manipulēt ar cilvēku likteņiem izgāžas un nedod gaidītos augļus.

 

Šis fantastiskais kostīm seriāls būs interesants gan tiem kuri interesējas par Ķīnas vēsturi, gan romantiskā kino cienītājiem kuri tic ka īstu mīlestību nespēj šķirt ne laiks ne nāve. Seriāla mistiskā daļa balstās uz senas Ķīnas leģendas par mīlētājiem kurus liktenis ir sasaistījis ar neredzamām saitēm un ja kāds viņus izšķir, tad nākamajā dzīvē pārdzimstot, viņiem ir lemts atkal satikties. Seriāla pirmajā sezonā tiek dots mājiens ka ķermenis kurā nokļūst Chzhan-Sjao, viņa ir dzīvojusi kādā no iepriekšējām dzīvēm. Otrās sezonā kura iznāca 3 gadus vēlāk darbība noris jau mūsdienās un galveniem varoņiem ceļā uz laimi atkal jāpārvar neskaitāmie šķēršļi.

 ©Miko Joxo

 

Papildus informācija

   
Nosaukums oriģinālvalodā:    步步惊心 / Bu Bu Jing Xin / Bu Bu Jing Qing
Alternatīvie nosaukumi: Pārsteidzoša uz katra soļa / Startling By Each Step / Поразительное на каждом шагу 
Gads: 2011 (2 sezona 2014)
Valsts: Ķīna
Žanrs: Mistika, Piedzīvojumi, Romantika,Drāma,Intrigas, Ceļošana laikā, Dorama
Epizožu skaits: 1S 35e + 2S 35e
Režisors: Wu Jin Yuan, Lin Yu Fen (林玉芬), Deng Wei En (邓伟恩).
Sezonas: 2
Galvenajās lomās: Liu Shi Shi,Nicky Wu,Kevin Cheng,Yuan Hong,Lin
Pirmizrāde: 1S 2011-09-10 to 2011-09-29 - 2S 2014-04-22 Kanālā Hunan TV

Related Articles

Information

Šī mājas lapa bija iecerēta ka vieta, kurā es varētu ar citiem dalīties informācijā par savām mīļākām fantastikas filmām, seriāliem un grāmatām. Resurs nesatur video un audio materiālus kuru izmantošana pārkāpj autortiesības.

© Teodoro

Protected by Copyscape Top.Mail.Ru
Яндекс.Метрика