My Girlfriend is a Gumiho / Mana draudzene - Kumiho / Моя девушка - кумихо

 

my girlfriend gumiho

Piecus gadu simtus atpakaļ mūsu pasaulē ieradās Kumiho. Atšķirībā no pārējām lapsām, nežēlīgām un valšķīgām būtnēm, kuras pārtiek no cilvēku aknām. Mūsu varone ir apburoši daiļa Kumiho jaunava, kuras vienīgais patiesais sapnis ir kļūt par cilvēku. Diemžēl tās skaistums pārvēršas par viņas lāstu.

Tuvējā ciema sievietes, nevarēdamas izturēt to, ka viņu vīri un dēli ir apmāti ar viņas skaistumu, vēršas ar lūkšanām pie dievu vecomāti  ar lūgumu atņemt lapsai tās burvju spējas. 500 gadus mūsu jumprava, nīka ieslodzīta burvju gleznā, klosterī pie sienas. Tad pēkšņi viņu pavisam nejauši no tās atbrīvoja Cha Dae Woongs - jauns cilvēks, kurš ir aizmucis no mājām, lai iestātos aktiermākslas skolā. Līdzko viņš atbrīvoja Kumiho viņš sāk apzināties savu pārsteidzīgo rīcību, jo atcerējās izsenas leģendas par deviņ - astu lapsu nejauko dabu. Bet meitene nodievojās, ka nevēlās nevienam darīt pāri un vienīgais viņas sapnis ir kļūt par vienkāršu cilvēku. Un lūdz Cha Dae Woongu viņai palīdzēt. Bet vai ar šo uzdevumu spēs tiks galā vienkārša mirstīgais jauneklis ? Ņemot vērā, ka pagājuši vairāk kā 5 gadsimti, un lapsai jāpiemērojas dzīvot mūsdienīgajā tehnoloģiskajā sabiedrībā.

 

Kumiho - sieviete-vilkatis, mistiska būtne no Korejas, Ķīnas un Japānas mitoloģijas, kura spēj pārvērsties lapsā ar deviņām astēm. Atšķirībā no Japāņu mitoloģijas kur Kumiho parasti tiek attēlota kā asinskārs nezvērs. Korejiešu Kumiho bieži tiek piedēvētas daudzas pozitīvas cilvēciskas īpašība (draudzība, mīlestība, taisnīguma izjūta).

Saskaņā ar leģendām, Kumiho var pārtapt cilvēkā, ja tiks izpildīts kaut vai viens no trijiem nosacījumiem :

  1. Viņa atturēsies no nogalināšanas un cilvēka miesas ēšanas tūkstoš dienu.
  2. Cilvēks, kurš uzzinājis Kumiho noslēpumu, saglabā to desmit gadus.
  3. Kumiho jāapēd tūkstoš vīriešu aknas, tūkstots gadu laikā (ja neiekļaujas termiņos, tad viņa sairst pīšļos)


bibleoteka

 

©Miko Joxo

 

 

 

Papildus informācija

   
Nosaukums oriģinālvalodā:   내 여자친구는 구미호 / Nae Yeojachinguneun Gumiho
Alternatīvie nosaukumi: Mana draudzene - Kumiho / Моя девушка - кумихо
Gads: 2010
Valsts: Dienvid Koreja
Žanrs: Piedzīvojumi, Fantastika, Mistika, Komēdija,Fantāzija, dorama 
Epizožu skaits: 16
Galvenajās lomās: Lee Seung Ki as Cha Dae Woong, Shin Min Ah as Gumiho
Pirmizrāde: 2010-Aug-11 līdz 2010-Sep-30, Latvija: - 

Related Articles

Information

Šī mājas lapa bija iecerēta ka vieta, kurā es varētu ar citiem dalīties informācijā par savām mīļākām fantastikas filmām, seriāliem un grāmatām. Resurs nesatur video un audio materiālus kuru izmantošana pārkāpj autortiesības.

© Teodoro

Protected by Copyscape Top.Mail.Ru
Яндекс.Метрика